راهنمای سایت

روش‌های پرداخت

روش‌های پرداخت در فروشگاه اینترنتی کالاموج

تیم کالا موج تمام تلاش خود را جهت سهولت هرچه بیشتر فرآیند خرید مشتریان به  کار گرفته است؛ بدین منظور روش های مختلفی جهت پرداخت هزینه سفارش مشتریان  فراهم نموده است که در ذیل قابل مشاهده هستند

پرداخت از طریق درگاه الکترونیکی

کلیه کاربران فروشگاه اینترنتی کالاموج می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی مستقیم ، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نمایند. پرداخت موفق مبلغ و دریافت کد رهگیری به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود. لازم به ذکر است مشتریانی که سفارش خود را از طریق پرداخت اینترنتی یا کارت به کارت  نهایی می سازند در اولویت ارسال قرار خواهند گرفت.

چگونگی پرداخت اینترنتی از طریق درگاه

کاربران محترم فروشگاه اینترنتی کالاموج  می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند

پرداخت از طریق واریز به کارت یا شماره حساب

کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از  طریق درگاه اینترنتی را ندارند . می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره  کارت‌ یا شماره حساب قید شده در این قسمت واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت  کارت به کارت می‌توان از دستگاههای عابر بانک و یا واریز اینترنتی استفاده  نمود. در این روش پس از انجام عملیات واریز لازم است شناسه واریز و یا عکس  رسید پرداختی را از طریق گفتگوی آنلاین سایت و یا از طریق دیگر راه های  ارتباطی با ما ، برایمان ارسال کنید تا وضعیت سفارش شما به پرداخت شد تغییر  کند.

شماره شبا

شماره کارت نام بانک نام دارنده حساب
IR330570028670011012926101 5022-2913-0112-9118 پاسارگاد

مجتبی زاقعی

پرداخت در محل ( ویژه مشتریان شهر تهران )

مشتریان محترم با داشتن کارت های عضو شبکه شتاب می توانند پس از تحویل کالا درب منزل توسط دستگاه کارت خوان سیار نزد همکاران تحویل ، وجه سفارش خود را پرداخت نمایند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.