راهنمای سایت

روش‌های ارسال کالا

روش های ارسال کالا

مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران حداقل 1 ساعت تا حداکثر 8 ساعت کاری ( استثنائا در برخی شرایط تا 24 ساعت ) می باشد . قبل از ارسال کالا با مشتریان همهنگ خواهد شد ، مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند ، در غیر این صورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد ، ساعت ارسال کالا طبق زمان تعیین شده مشتری و هماهنگی کالاموج از ساعت 11 تا 18 می باشد

سفارش ها با ارزش بیش از 1میلیون تومان در شهر تهران رایگان ارسال می شوند .

توجه : در صورتیکه که مشتری تصمیم گیرد کالای خود را به دلایل شخصی غیر از ایراد فنی تعویض کند ، هزینه ارجاع کالا به فروشگاه از مشتری دریافت خواهد شد ، و فقط هزینه ارسال کالا برای دفعه اول رایگان است .

سایر شهرستان ها :

امکان تحویل سفارش هایی که تا ساعت 12 روز های کاری شنبه تا چهارشنبه ثبت شوند ، 3-2 روز بعد وجود دارد . سفارش هایی که بعد از ساعت 12 و یا روز های پنج شنبه ، جمعه و تعطیلات رسمی ثبت شوند ، در اولین روز کاری بعد پردازش خواهد شد .

هزینه ارسال برای سایر شهرها بر اساس تعرفه پست ، تیپاکس و باربری است .

توجه : اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد ، صاحب پروفایل یا شخص دیگری که صاحب پروفایل نام ، آدرس و تلفن وی را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کرده است ، هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد .

لازم است تطابق تعداد اقلام سفارش فاکتور ، در حضور همکاران تحویل سفارش کنترل شود .

سفارش هایی که از طریق باربری یا پست ارسال می شوند ، لازم است پیش از ارسال از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند .

پست پیشتاز برای سفارش های خارج از شهر تهران در نظر گرفته شده است ، پس از پردازش سفارش و تحویل به پست زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بنا به محدوده جغرافیایی و مقصد بین 24 الی 72 ساعت کاری است .

برای ارسال کالا های حجیم و سنگین به شهرستان ها کالا به صورت پس کرایه ( پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله ) ارسال خواهد شد .

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه ، کافی نت، رستوران ، هتل و مانند آن امکان پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل دقیق و قابل استناد باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.